Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye Tokat, öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hitaben bir mesaj yayınladı. Tokat mesajında öğrencilere, okullarını süsledikleri ve sınıflara hayat verdikleri için teşekkür ederek, bir eğitim öğretim yılını daha birlikte tamamlamanın mutluluğunu paylaştı. Başarıların tesadüfi olmadığını vurgulayan Tokat, öğrencilere dinlenerek tatil geçirmelerini ancak öğrenmeye devam etmelerini tavsiye etti.

Öğretmenlere yönelik mesajında ise Tokat, kutsal bir görevi yerine getirerek ülkenin geleceği olan çocuklara bilgi ve kültür ışığını ulaştırdıkları için teşekkür etti ve özverili çalışmalarından dolayı minnettarlığını dile getirdi. Velilere de seslenen Tokat,  “Sevgili Öğrencilerimiz; güçlü yarınlarımızın teminatı olan sizler, okullarımızı süslüyor ve sınıflarımıza hayat veriyorsunuz. Sizlerle birlikte sınıflarımızda göz göze gelmenin mutluluğuyla bir seneyi daha hep birlikte tamamladık. Biliyorsunuz hiçbir başarı tesadüfi değildir, şartlar ne olursa olsun öğrenmeye ve gelişmeye devam edeceksiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatilinizi dinlenerek geçiriniz ancak kendinize okul dışında da öğrenme fırsatları oluşturunuz. Yeni dönemde daha heyecanlı, daha dinamik ve sağlıklı bir şekilde görüşmek temennisiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.

Değerli Öğretmenlerimiz, her zaman ve her şartta daha iyiyi, daha yeniyi öğretmek amacıyla her türlü fedakârlığı ve özveriyi ortaya koyarak kutsal bir görev ifa ediyorsunuz. Ülkemizin geleceği biricik yavrularımıza bilgi ve kültürün ışığını ulaştırdınız. Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir. Eğitim ve öğretim yılı boyunca yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor ve iyi tatiller diliyorum.

Minikler Antarktika Kıtasını Keşfetti Minikler Antarktika Kıtasını Keşfetti

Kıymetli Velilerimiz, sizlerin desteği ile sevgiyi, saygıyı, merhameti, milli ve manevi değerlere saygıyı yaşayan bir nesil yetiştirme gayretindeyiz. Sevgili yavrularımızın yanında yapıcı ve destekleyici bir tavırla durmanız, onları anlama gayreti içerisinde olmanız bizler için çok kıymetli. Hep birlikte hareket ettiğimizde tüm sıkıntıları aşabileceğimizi belirterek şükranlarımı sunuyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla birlikte, huzurlu, sağlıklı bir tatil geçirmenizi dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay