8 saat önce Kültür Sanat

Edirne'de her yıl 5-6 Mayıs tarihlerinde kutlanan ve binlerce turist ağırlayan Kakava ve Hıdırellez şenliklerine kısa bir süre kala yöresel kıyafetlerini giyen Roman vatandaşlar, 9/8'lik müzik eşliğinde dans ederek hem Edirnelileri hem de turistleri Kakava ve Hıdırellez şenliklerine davet etti.

8 saat önce Asayiş

Edirne’de bir araya gelen Trakya’daki modifiyeli otomobilseverlerin gösterisi sırasında bir vatandaş canını hiçe sayarak drift atan otomobilin üzerine atladı, yürekleri ağza getirdi.

8 saat önce Gündem

BAL-GÖÇ Trakya Başkanı Veli Öner, Lüleburgaz Belediyesi'nin düzenlediği 33. Uluslararası Çocuk Şenliği'nde Bulgaristan'dan gelen çocuklarla buluştu.

8 saat önce Gündem

Kırklareli'nde Türk Kızılay Çocuk Festivali, 23 Nisan 2024'te Millet Bahçesi'nde renkli etkinliklerle çocukları bekliyor.

8 saat önce Gündem

Yeşilay Derneği Kırklareli Şube Başkanı Aslı Karakahya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Derya Bulut'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

8 saat önce Gündem

TÜGVA Kadın ve Aile Koordinatörlüğü, Kırklareli'nde il teşkilatıyla bir araya geldi. Faaliyetleri değerlendirerek iş birliği için adımlar attı.

9 saat önce Spor

Kırklareli Mehmet Siga Sezonu 2. Amatör Lig'in altıncı haftasında Üsküpspor, Ahmetbey Karşıyaka Gençlikspor'u 16-1'lik skorla mağlup etti.

9 saat önce Eğitim

Lüleburgaz Sodam'ın makrome kursu için son başvuru tarihi yaklaşıyor! Çarşamba sabahına kadar başvurunuzu yapmayı unutmayın.

9 saat önce Siyaset

Ak Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, DEM Parti yöneticilerinin Atatürk'e, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve milli sembollerimize yönelik çirkin yaklaşımlarını kınadı.

9 saat önce Gündem

Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can'ı ziyaret etti.