Demirköy Belediye Başkanı Recep Gün, ilçede gerçekleşen sevindirici bir olayda yer aldı. Başkan Gün, kıymetli kardeşleri Bahadır Kocaoğlu ve Gülşah Üresin’in düğün merasimine katılarak mutluluklarını paylaştı. Düğün töreninde yaptığı konuşmada, genç çifti tebrik ederek bir ömür boyu mutluluklar diledi. Başkan Gün, "Rabbim, iki cihan saadeti versin inşallah," temennisinde bulundu.

94 yaşındaki ninenin dramı...Sosyal medyada paylaşıldı, konuk evine kaldırıldı 94 yaşındaki ninenin dramı...Sosyal medyada paylaşıldı, konuk evine kaldırıldı

Demirköy Belediye Başkanlığı adına yapılan açıklamada ise, Başkan Gün'ün toplumun birlik ve beraberliğini pekiştirmek adına böylesi özel günlerde vatandaşlarla bir araya gelmesinin önemi vurgulandı. Belediye olarak halkın mutluluğuna ortak olmanın gururunu yaşadıkları belirtilirken, Başkan Gün'ün düğün merasimindeki katılımıyla ilçe halkı arasındaki sıcak ilişkilerin daha da güçlendiği ifade edildi.

Başkan Gün, görevi süresince ilçe sakinlerinin sosyal ve kültürel hayatına destek olmayı ve her fırsatta vatandaşların sevinçlerine ortak olmayı sürdüreceğini belirtti.

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay