"Sadık Ahmet-Büyük Mücadelenin Hikayesi" Filmi Kırklarelililerle Buluşacak "Sadık Ahmet-Büyük Mücadelenin Hikayesi" Filmi Kırklarelililerle Buluşacak

Lüleburgaz Belediyesi'nin sanat ve kültür alanında gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında, usta sanatçı Cihat Tamer, Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi'ni (LYSA) ziyaret etti. Sanatın ve sanatçının buluştuğu bu özel ziyaret, bölgedeki sanatseverler arasında heyecanla karşılandı.

Ziyaret sırasında Tamer, Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi'nde düzenlenen sanat etkinlikleri ve atölye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Akademinin sanatseverlere sunduğu fırsatlar ve düzenlediği etkinlikler hakkında detaylı bilgi sahibi olan Tamer, sanatın farklı disiplinlerindeki çalışmaları yakından inceleme fırsatı buldu.

Lüleburgaz Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ‘’Usta sanatçı Cihat Tamer, bölgemizin önemli sanat merkezlerinden biri olan Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi'ni ziyaret etti. Tamer, LYSA'daki sanat etkinlikleri ve atölye çalışmaları hakkında bilgi aldı.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber: Arzu Dursun Atay