ADD Vize Şubesi ‘’Yüreğimiz Yandı’’ ADD Vize Şubesi ‘’Yüreğimiz Yandı’’

Demirköy ilçesine bağlı Limanköy'de hizmet veren Diyanet İşleri Başkanlığı Gençlik Merkezi, 2023-2024 eğitim döneminin bitişini, Hatice Namlı Kur'an kursu yıl sonu bitirme programıyla kutladı. Program, kursiyerlerin başarılı bir yılın ardından aldıkları belgelerle ödüllendirilmesi ve gelecek eğitim yılına umut ve heyecanla bakılması üzerine şekillendi.

Semiha Ulaş'ın titizlikle düzenlediği organizasyon, kısa süre içinde bölgede büyük ilgi gördü. Program kapsamında, kursiyerlere takdim edilen bitirme belgeleri, katılımcılar arasında tebrik ve destek mesajlarıyla karşılandı. Etkinlikte ayrıca, Limanköy halkından gelen yoğun katılım ve desteğin, gençlerin eğitimine verilen değeri göstermesi dikkat çekti.

Kursiyerlerin ve hocaların mutluluk ve gurur dolu anlar yaşadığı program, dualarla ve iyi dileklerle son buldu. Katılımcılar, gelecek yıl eğitim-öğretim faaliyetlerinde tekrar bir araya gelme umuduyla ayrıldılar. Organizasyon, katılımcılara yapılan ikramlar eşliğinde samimi bir ortamda sona erdi.

 Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: H. Murat Taner