Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, özel Vize Mete Engelli Bakım Merkezi'ni ziyaret ederek kurum denetimi gerçekleştirdi ve bayram öncesinde engelli vatandaşları sevindirdi. Ziyaret kapsamında, merkezdeki bedensel engelli vatandaşlarla bire bir görüşen İl Müdürü, onların taleplerini dinledi ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etti.

Çevre Eğitimi Alanında Ulusal Ödül Çevre Eğitimi Alanında Ulusal Ödül

Özbaş, engelli bireylerin yaşam standartlarını yükseltmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun çaba harcadıklarını belirterek, kurumun hizmet kalitesini artırmak adına yapılan denetimlerin önemine değindi. Engelli vatandaşların yaşam koşullarını iyileştirmek ve toplumsal yaşama katılımlarını desteklemek amacıyla yapılan bu tür ziyaretlerin önemine vurgu yaptı.

 İl Müdürlüğü tarafından ziyaret hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “İl Müdürümüz Sn.Bilgin Özbaş Özel Vize Mete Engelli Bakım Merkezinde kurum denetimi gerçekleştirerek bayram ziyaretinde bulundu.Kurum bakımındaki bedensel engelli tüm vatandaşlar ile görüşen il müdürümüz engelli vatandaşlarımızın taleplerini dinledi.”

Haber: Arzu Dursun Atay