Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi yönetimi ve üyeleri, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Sinan Çamuroğlu'nu makamında ziyaret ederek derneğin faaliyetleri ve engellilerin yaşadığı zorluklar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret sırasında, engelli vatandaşların güvenliği ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmaların önemi vurgulandı.

İl Emniyet Müdürü Sinan Çamuroğlu, TSD Kırklareli Şubesi yönetimi ve üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, engellilerin yaşadığı sorunları yakından takip ettiklerini ve çözüm odaklı çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Engellilere yönelik farkındalık ve erişilebilirlik konularının önemine değinen Çamuroğlu, derneğin çalışmalarını desteklediklerini ifade etti.

Kırklareli Merkez Başkanı Göç: “Kurban Bayramı’mız Mübarek Olsun” Kırklareli Merkez Başkanı Göç: “Kurban Bayramı’mız Mübarek Olsun”

Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şubesi adına yapılan açıklamada ise, İl Emniyet Müdürü Sinan Çamuroğlu'nun kabulünden dolayı teşekkür edildi ve engellilerin toplumsal hayata daha aktif katılımını sağlamak adına iş birliği ve dayanışmanın öneminin vurgulandığı belirtildi. Ziyaret sonunda, Çamuroğlu'na görevinde başarılar dileyerek teşekkür edildi.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner