Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti

Halka hitap eden Halebak, gelecek beş yılın kaderini belirleyecek olan seçimlere saatler kala son kez seslenerek, doğru kararın önemine vurgu yaptı. Bağımsızlığını ve tarafsızlığını koruyarak, kentin geleceği için mücadele edeceğini ifade etti.

Halebak, siyasi görüşlerin ötesinde, kentin geleceğini şekillendirecek olan kararın, parti bağlılığından ziyade, doğru tercihlerin sonucunda ortaya çıkacağını dile getirdi. Bağımsızlık ilkesine bağlı kalarak, halkın yanında olduğunu ve hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya hazır olduğunu belirtti.

Lüleburgaz'ın geleceğinin belirleneceği bu kritik dönemde, halkın doğru kararı vermesi çağrısında bulunan Halebak, siyasi görüş farklılıklarına rağmen, kentin menfaatleri doğrultusunda bir araya gelinmesi gerektiğini vurguladı. Kendisine destek veren herkese teşekkür ederken, halkın sağlıklı ve mutlu günler geçirmesini temenni etti.

 Halebak, son seslenişinde şu ifadelere yer verdi; “Sevgili Lüleburgazlılar, Önümüzdeki 5 yılın kararını vermeye ve oy kullanmaya saatler kaldı!

Size son kez sesleniyorum: gelin, gelecek için doğru kararı verin. Kendiniz, çocuklarınız, gençlerimiz ve kentimiz için doğru olanı yapın. Siyasi görüşlerinize saygı duyuyorum ancak bu, bir partiye bağlılık meselesi değil, geleceğimizi şekillendirecek bir karar. Ben, Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak sizler için gece gündüz çalışmaya hazırım. Oylarınıza talibim. Bana verdiğiniz destek için şimdiden teşekkür ediyorum. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.”

Haber: Arzu Dursun Atay