Zafer Meydanı'nda gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı. 7'den 70'e her yaş grubundan Afyonkarahisarlı, ellerinde Türk bayraklarıyla Haluk Levent'in seslendirdiği şarkılar, türküler ve marşlar eşliğinde 23 Nisan'ı kutladı, Atatürk'ü minnet ve özlemle andı. Ünlü sanatçı, binlerce kişiyle birlikte şarkılarını söyleyerek bayram coşkusunu doruk noktasına çıkardı. Sahne performansıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan Haluk Levent, sevenleriyle cep telefonlarının fenerleriyle yaptığı ışık gösterisiyle de muhteşem bir atmosfer oluşturdu.

Türkiye ve Hollanda’nın yüzyıllık dostluğu Hierapolis’te kutlandı Türkiye ve Hollanda’nın yüzyıllık dostluğu Hierapolis’te kutlandı

Konserin bir diğer önemli anı ise Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'ın katılımıydı. Başkan Köksal, halkın arasında konseri izleyerek, "Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan'ı coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Atatürk'ün izinden yürümeye, emanetine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Atatürkçü kimliği, Cumhuriyet aşkı ve demokrasi mücadelesiyle tanınan Haluk Levent'e bu anlamlı günde bizimle birlikte olduğu için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Afyonkarahisarlılar, Haluk Levent'in muhteşem performansıyla bayram coşkusuyla dolu bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı.