Kedinin ağzından aldıkları karga dostları oldu: "Kasaba gidip haraç kesiyor" Kedinin ağzından aldıkları karga dostları oldu: "Kasaba gidip haraç kesiyor"

AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı, Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi Cafer Yıldız ve eşinin kirveliğini üstlendiği Suna ve Turgay çiftinin evladı Deniz Eymen'in sünnet cemiyetine geniş bir katılım sağladı. AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı ve teşkilat mensupları bu özel günde aileyi yalnız bırakmadı.

Sünnet cemiyeti, geniş bir katılım ve coşkulu bir atmosferle gerçekleşti. Sünnet cemiyeti sonrasında aileye hediyeler takdim edildi ve hatıra fotoğrafları çekildi. AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı, Deniz Eymen'e sağlıklı ve mutlu bir gelecek diledi.

AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Lüleburgaz Belediye Meclis Üyemiz Cafer Yıldız ve eşinin kirvelik yaptığı, Suna ve Turgay çiftinin kıymetli evladı Deniz Eymen'in Sünnet cemiyetine Milletvekilimiz Ahmet Gökhan Sarıçam, Başkanımız Abdussamed Kayalı ve teşkilat mensuplarımız ile katılım sağladık. Allah damatlığını da göstersin.’’ ifadelerine yer verildi.

Haber: H. Murat Taner 

Muhabir: Hacı Murat Taner