Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) Kırklareli bölgesinde görev yapan gönüllüler, iyilik ve yardımlaşma ruhunu canlı tutarak önemli çalışmalara imza atıyor. Her hafta yüzlerce insana ulaşarak hayatlarına dokunan gönüllüler, bu hafta da projelerini sürdürdü.

Kırklareli'de görev yapan TDV gönüllüleri, bu hafta gerçekleştirdikleri çeşitli faaliyetlerle yüzlerce çocuk, genç ve yaşlıya umut ve destek oldu. Gönüllülerimiz, projeleri kapsamında farklı yaş gruplarına hitap eden etkinlikler düzenleyerek toplumun her kesimine ulaşmayı hedefledi.

Dernek Yönetiminden Hastaneye Bayram Ziyareti Dernek Yönetiminden Hastaneye Bayram Ziyareti

Gönüllülerimizin yaptığı çalışmalar arasında, çocuklar için eğitici etkinlikler, gençler için sosyal ve kültürel faaliyetler, yaşlılar için ziyaretler ve yardımlar bulunuyor. Bu çalışmalar sayesinde, Kırklareli'nin dört bir yanındaki insanlara umut ve sevgi ışığı taşınıyor.

TDV gönüllüleri, yaptıkları bu anlamlı çalışmalarla toplumda birlik ve dayanışma duygularını güçlendirirken, ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor. İyilik yolunda adımlarını kararlılıkla atan gönüllülerimiz, her geçen gün daha da büyüyen bir iyilik hareketinin parçası olmaktan gurur duyuyor.

Haber: H. Murat Taner