Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için özel bir etkinliğe imza attı. Lüleburgaz İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, Turgutbey Gişeler bölgesinde gerçekleştirilen yol kontrolü sırasında çocuklara jest yaparak, Jandarma 100. Yıl çocuk dergisi hediye etti.

Edirne’de sınır hattında DEAŞ, PKK ve FETÖ şüphelileri yakalandı Edirne’de sınır hattında DEAŞ, PKK ve FETÖ şüphelileri yakalandı

Bu anlamlı etkinlik, çocukların sevinç dolu yüzlerini görmek ve bayram coşkusuna ortak olmak amacıyla düzenlendi. Jandarma personeli, yol kontrolü sırasında araçları durdurarak çocuklara dergileri dağıttı. Bu jest, çocukların sevinçlerine sebep olurken, onların bayram coşkusunu daha da artırdı.

Etkinlik hakkında konuşan Jandarma yetkilileri, çocuklara yönelik bu tür etkinliklerin önemine vurgu yaparak, toplumun geleceğini oluşturan çocukların mutluluğuna katkı sağlamanın kendileri için büyük bir gurur olduğunu belirttiler. Ayrıca, çocuklara Jandarma 100. Yıl çocuk dergisi hediye edilmesinin, onlara güvenlik güçleriyle daha yakın bir ilişki kurma fırsatı sunacağını ifade ettiler.

Haber: H. Murat Taner