CHP'nin önde gelen isimlerinden ve 24-25-26-27. dönem İstanbul Milletvekili ile 28. dönem Şanlıurfa Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Kırklareli'nin belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Tanal, Kırklareli halkının yoğun ilgisi ve desteğinin, CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nun yüksek oy oranıyla kazanacağını gösterdiğini ifade etti.

Tanal'ın sözlerine göre, Kırklareli halkının tercihi netleşmiş durumda ve Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli'nin geleceğini yönlendirecek isim olarak öne çıkıyor. Cumhuriyet kenti Kırklareli'nin geleceği için tüm oyların Başkan Kesimoğlu'na yönelmesi gerektiğini vurgulayan Tanal, Kesimoğlu'nun halkın beklentilerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vereceğine olan inancını dile getirdi.

Tanal, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Bu iş bitti! Kırklareli halkının ilgisi ve teveccühü, Kırklareli Belediye Başkanımız ve CHP Belediye Başkan Adayımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun yüksek oy oranıyla kazanacağını gösteriyor. Cumhuriyet kenti Kırklareli’nin geleceğini için tüm oylar Başkan Kesimoğlu’na!”  Av. Mahmut Tanal'ın bu açıklamalarıyla, Kırklareli'deki siyasi atmosferdeki hareketlilik ve Kesimoğlu'nun seçim kampanyasındaki önemi bir kez daha ortaya konmuş oldu.

Savaşan, Bulut ile Bayramlaşma Töreninde Buluştu Savaşan, Bulut ile Bayramlaşma Töreninde Buluştu

Haber: H. Murat Taner