Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü U-14 takımı, Türkiye Şampiyonası'nda oynadığı mücadelelerde gösterdiği başarılı performansla adından söz ettirmeye devam ediyor. Takım, oynadığı İstanbul Tunç Spor maçını 2-0 kazanarak grubunu lider tamamladı ve finale yükseldi. Büyük bir başarıya imza atan genç sporcular, final maçında üstün performanslarıyla kupayı kaldırmak için mücadele edecekler.

Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü, maç boyunca gösterdikleri üstün performansla rakiplerini geride bırakan ve istikrarlı bir oyun sergileyen oyuncuları ve teknik ekibi tebrik etti. Finale yükselmenin getirdiği heyecanla birlikte, kulüp ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inançlarını vurguladı. Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü tarafından yapılan açıklamada, ‘’U-14 Türkiye Şampiyonası. Bugün oynadığı İstanbul Tunç Spor maçını kazanıp namağlup şekilde grubunu 1. Tamamlayıp finale kalan takımımıza finalde başarılar diler tebrik ederiz.’’ İfadelerine yer verildi.

Real Madrid, Manchester City'yi penaltılarda devirerek yarı finale çıktı Real Madrid, Manchester City'yi penaltılarda devirerek yarı finale çıktı

Haber: H. Murat Taner