Başkan Yayla Mezuniyet Törenine Katıldı Başkan Yayla Mezuniyet Törenine Katıldı

Lüleburgaz Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kurs Merkezi, şehrin gençleri için özel bir kütüphane hizmeti sunarak öğrencilerin eğitim ve çalışma olanaklarını genişletiyor. Kurs merkezi tarafından sağlanan bu yeni kütüphane, 12 Ağustos tarihine kadar tüm Lüleburgaz'daki öğrencilerin hizmetine açık olacak.

Kütüphane, modern ve konforlu bir çalışma ortamı sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Klimalı bir ortamda bulunan kütüphane, her masa için özel olarak tasarlanmış aplik çalışma ışıkları ve pratik şarj istasyonları ile donatılmıştır. Öğrenciler, sınırsız internet erişimi ile çalışma ve araştırma yapma imkanına sahip olacaklar.

Kütüphane, haftanın her günü sabah 10.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında öğrencilere açıktır. Bu süre zarfında öğrenciler, ders çalışabilir, araştırma yapabilir veya sadece okumak istedikleri kitapları inceleyebilirler.

Kurs merkezi yetkilileri, öğrencilerin bu yeni olanaktan maksimum düzeyde yararlanabilmeleri için her türlü detayı düşünmüşlerdir. Kütüphanede sağlanan klimalı ortamın yanı sıra öğrenciler için özel tasarlanmış aplik çalışma ışıkları, her masada bulunan şarj istasyonları ve hızlı internet erişimi, öğrencilerin verimli bir şekilde çalışmalarına olanak tanıyacak şekilde düzenlenmiştir.

Yönetim tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Duyduk duymadık demeyin.  Lüleburgaz Nazmi Arıkan Fen Bilimleri kurs merkezinin kendi öğrencilerine özel kütüphanesi 12 Ağustos’a kadar Lüleburgaz’daki tüm öğrencilerin hizmetinde.  Kütüphanemiz klimalı, her masa için özel tasarlanmış aplik çalışma ışığı, şarj istasyonuna sahip ve sınırsız interneti ile sizlerle. Sabah 10.00 akşam 19.00 saatleri arasında yararlanabileceğiniz kütüphane imkanı ile ilgili detaylı bilgi için 0501 353 39 39 numaradan bize ulaşabilirsiniz.” 

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay