İstasyon Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Naide Özdemir, Kırklareli'de önemli bir eğitim kurumu olan Hüsamettin Mehmet Ateş Anaokulu'nu ziyaret etti. Okulun kuruluş amacı ve başarılı çalışmaları hakkında bilgi almak için gerçekleştirilen ziyarette, Naide Özdemir'in yanı sıra okul müdürü Meltem Gerdanlı, müdür yardımcısı Rabiye Göksel ve öğretmenler de hazır bulundu.

Dernek Yönetimi, Üyelerle Bayramlaştı Dernek Yönetimi, Üyelerle Bayramlaştı

Ziyaret sırasında Naide Özdemir, okulun kuruluşundan bugüne kadar geçen süreçte gösterdiği başarıları ve çocuk merkezli eğitim anlayışını takdirle karşıladı. Özdemir, yaptığı açıklamada, "Hüsamettin Mehmet Ateş Anaokulu, özgür ve sevgi dolu bir ortamda ülkemizin yarınlarına hizmet edecek mutlu çocuklar yetiştirmek amacıyla önemli bir vizyonla kurulmuştur. Okul yönetimi, öğretmen kadrosu ve destek personelinin çabalarıyla her geçen gün kendisini yenileyerek, Kentimizin ve Mahallemizin gözdesi olmuştur." ifadelerini kullandı.

Özdemir, geçmiş yıllarda okul yönetimi tarafından düzenlenen etkinliklere aktif olarak katıldıklarını ve gelecek dönemde de muhtarlık adına her türlü desteği vereceklerini belirtti. Ziyarette okul müdürü Meltem Gerdanlı ve müdür yardımcısı Rabiye Göksel ile yapılan görüşmelerde, çocukların eğitimine katkı sağlamak için iş birliği ve dayanışma vurgulandı. Naide Özdemir, okul yönetimi ve öğretmenlerine verdikleri çaba ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Haber: H.Murat Taner