Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Tümosan Konyaspor ile karşı karşıya geldi. Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu'nda oynanan mücadele golsüz beraberlikle sonuçlandı. Bu mücadeleyi takip etmek üzere Kırklareli UNIGFB taraftarları da bir araya geldi.

Fenerbahçe'nin Konya deplasmanında aldığı 0-0'lık beraberlik, Kırklareli UNIGFB taraftarlarını da heyecanlandırdı. Kırklareli'de bir araya gelen taraftarlar, maçı izlerken takımlarına destek verdiler ve heyecan dolu anlar yaşadılar.

Golsüz beraberlikle sonuçlanan mücadelede yaşanan duygusal anlar, taraftarlar arasında birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirdi.

Aziz Yıldırım: “Fenerbahçe’nin şampiyon olması için bütün rahatımı bozdum aday oldum” Aziz Yıldırım: “Fenerbahçe’nin şampiyon olması için bütün rahatımı bozdum aday oldum”

Maçın ardından Kırklareli UNIGFB taraftarları, birlikte zaferlerini kutladılar ve bir sonraki maç için umut dolu mesajlar verdiler. Takımlarına olan sevgi ve bağlılıklarını her fırsatta gösteren taraftarlar, birlikte geçirdikleri bu keyifli anların tadını çıkardılar.

Taraftar gurubu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kırklareli UNIGFB olarak, Konyaspor-Fenerbahçe’miz maçını izlemek üzere bir araya geldik. Ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk!”

Haber: Arzu Dursun Atay