Çocuk parkında dehşet: 5 yaşındaki kız, kaydırak altında yatan köpeğin saldırısına uğradı Çocuk parkında dehşet: 5 yaşındaki kız, kaydırak altında yatan köpeğin saldırısına uğradı

Pınarhisar Kaymakamlığı, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamayı hedefleyen "Umut Pınarı Projesi"nin koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Pınarhisar Kaymakamı Rabia Naçar Çanakcıoğlu'nun liderliğinde ilgili kurum amirleri katıldı.

Bu toplantı, Pınarhisar'da eğitim alanında yapılan çalışmaların koordinasyonunu sağlayarak, öğrencilere daha iyi bir eğitim imkanı sunmayı amaçlıyor. Umut Pınarı Projesi, özellikle dezavantajlı gruplardan gelen öğrencilere destek olmayı, eğitimde fırsat eşitliğini artırmayı ve başarıyı teşvik etmeyi hedefliyor.

Pınarhisar Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Kaymakamlığımız öncülüğünde yürütülmeye başlanan ve eğitimde fırsat eşitliğini sağlamayı hedefleyen Umut Pınarı Projesinin koordinasyon toplantısı Kaymakamımız Sayın Rabia Naçar Çanakcıoğlu ve ilgili kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.’’ ifadelerine yer verildi.

Haber: H. Murat Taner