Kırklareli Valisi Birol Ekici, şehidimiz Necmettin Güçlü'nün ailesini Lüleburgaz Ovacık köyündeki ikametlerinde ziyaret etti. Vali Ekici, şehit ailesinin taleplerini dinleyerek onlarla yakından ilgilendi. Ziyaret sırasında, Vali Ekici ve şehit ailesi, Necmettin Güçlü’yü rahmet ve dualarla andı. Vali Ekici, şehitlerin bıraktığı değerli emanetlere sahip çıkmanın önemine vurgu yaparak, şehit ailesine her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Kedinin ağzından aldıkları karga dostları oldu: "Kasaba gidip haraç kesiyor" Kedinin ağzından aldıkları karga dostları oldu: "Kasaba gidip haraç kesiyor"

Şehit ailesi, Vali Ekici'nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaret, dualarla son buldu.

Ziyaretin ardından Kırklareli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, ‘’Valimiz Sn. Birol Ekici, aziz şehidimiz Necmettin Güçlü'nün bizlere en değerli emaneti olan ailesini Lüleburgaz Ovacık köyümüzdeki ikametlerinde ziyaret ederek, isteklerini dinledi. Ailemiz ile birlikte aziz şehidimizi rahmet ve dualar ile yad ettiler. Aziz şehitlerimiz ruhunuz şad olsun.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner