İstasyon Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Nadie Özdemir, geçtiğimiz günlerde mahallelerine yeni bir mekanın kazandırılmasının sevincini yaşadı. Teras Cafe & Restaurant'ın açılışına katılan Özdemir, bu özel etkinlikte mahalle sakinleri ve tanınmış simalar ile bir araya geldi.

Açılış törenine İstasyonaltı Mahallesi Azalarıyla birlikte katılan Nadie Özdemir, yeni mekanın mahallelerine katacağı değer ve sunacağı hizmetler hakkında olumlu düşüncelerini paylaştı. Teras Cafe & Restaurant'ın, mahallelerindeki boşluğu dolduracak ve keyifli vakit geçirebilecekleri nezih bir mekan olacağına inandığını belirtti.

Çallı, Hemşehrileriyle Bayramlaşarak Birlik Mesajı Verdi Çallı, Hemşehrileriyle Bayramlaşarak Birlik Mesajı Verdi

Yenilenen ekibi ve lezzetli menüsüyle dikkat çeken Teras Cafe & Restaurant'ın açılışında duyulan memnuniyeti dile getiren Özdemir, işletmeye bol bereketli ve hayırlı işler dileyerek, mahallelerine kattıkları değer için teşekkürlerini iletti. Bu tür mekanların, mahalle sakinlerinin sosyal hayatına renk katacağına olan inancını vurguladı.

 Özdemir açılış hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Teras Cafe & Restaurant açılışına katılım sağladık. Geçtiğimiz günlerde mahallemiz cafe&restaurant sektörüyle alakalı nezih bir mekana daha kavuştu. Kentimizdeki birçok tanınmış simanın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Teras Cafe&Restaurant’ın açılış törenine davet üzerine Azalarım ile katılım sağladık.

İstasyonaltı Mahallemizde yenilenen ekibi ve birbirinden leziz lezzetleriyle hizmete açılan Teras Cafe &Restaurant’ın keyifli vakit geçirebileceğimiz nezih mekanlardan biri olacağına eminiz.Kendilerine bol bereketli ve hayırlı işler diliyor,Mahallemize kattıkları değer adına teşekkür ediyoruz.”

Haber: Arzu Dursun Atay