Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, vatandaşların doğayla buluşmalarını sağlamak amacıyla düzenlediği kültür gezilerine devam ediyor. Başkan Talay, 2024 yılı gezilerinin ilk durağının Bolu'nun doğa harikası Yedi Göller olduğunu duyurdu.

Başkan Yayla, Nikah Şahidi Oldu Başkan Yayla, Nikah Şahidi Oldu

Gezi programı, 20 Nisan 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Başkan Talay, doğa severlerin erken saatlerde yola çıkacakları bu gezi için 03:00'te Belediye Başkanlığı önünden hareket edeceklerini belirtti.

Başvuruların 18-19 Nisan tarihleri arasında kabul edileceğini belirten Başkan Talay, kontenjanın sınırlı olduğunu ve katılımcıların erken başvuru yapmalarının önemini vurguladı. Ayrıca, gezi programının kadınlara özel olarak düzenlendiğini ve katılımcıların kadınlar olduğunu belirtti.

Başkan Talay, doğa gezilerinin insanların stresini atmak, doğayla iç içe olmak ve yeni yerler keşfetmek için harika bir fırsat olduğunu dile getirdi. Ayrıca, Pınarhisar Belediyesi olarak bu tür etkinliklerle vatandaşların sosyal etkileşimini artırmayı ve şehrin doğal güzelliklerini keşfetmelerini sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Bu etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Talay, vatandaşları bu güzel doğa gezisine katılmaya davet etti.

Haber: H. Murat Taner