Demirköy Belediye Başkanı Recep Gün, Mustafa ve Nurcan Meral çiftinin evlatları Kerem Meral’in sünnet mevlidine katılarak, Meral ailesinin mutluluğunu paylaştı. Başkan Gün, genç Kerem'e hayırlı ve sağlıklı bir ömür dileyerek, aileye de hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Gün, yaptığı açıklamada, “Mustafa ve Nurcan Meral çiftimizin kıymetli evladı Kerem kardeşimizin sünnet mevlidine katılım sağladık. Rabbim inşallah damatlığını da göstersin. Ailelerine hayırlı uğurlu olsun,” ifadelerini kullandı.

94 yaşındaki ninenin dramı...Sosyal medyada paylaşıldı, konuk evine kaldırıldı 94 yaşındaki ninenin dramı...Sosyal medyada paylaşıldı, konuk evine kaldırıldı

Sünnet mevlidi, Demirköy halkının da yoğun katılımıyla gerçekleşti. Dualar eşliğinde yapılan mevlitte, Kerem’in sağlık ve mutluluğu için iyi dileklerde bulunuldu.

Kerem Meral’in sünnet mevlidi, dualar ve iyi dileklerle sona erdi. Aile üyeleri ve yakınları, bu özel günü paylaşmanın mutluluğunu yaşarken, Başkan Recep Gün’ün katılımı etkinliğe ayrı bir anlam kattı.

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay