AK Parti Kırklareli İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Aydın Gün, Kavaklı Belde Başkanı Alpay Ünver ve beraberlerindeki teşkilat üyeleri, beldenin gençleriyle bir araya gelerek saha çalışmalarını aktif bir şekilde yürütmeye devam ediyor. Ziyaret sırasında, gençlerle samimi bir ortamda buluşan Gün ve beraberindekiler, gençlerin talep, öneri ve beklentilerini dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

 AK Gençlik olarak sahada aktif bir şekilde bulunmanın önemine vurgu yapan Gün, gençlerin siyasete katılımını teşvik etmek ve gençlerin sesini daha iyi duyurmak adına çalışmaların süreceğini belirtti. Başkan Gün, yaptığı açıklamada, ‘’Kavaklı Beldemizdeyiz. Kavaklı Gençlik Kolları Belde Başkanımız Alpay Ünver ve teşkilatımızla bir araya geldik. Saatin önemi yok AK Gençlik her daim sahada.’’ ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal âlemindedir, Türkiye'de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir" MHP Genel Başkanı Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal âlemindedir, Türkiye'de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir"

Haber: Arzu Dursun Atay