Atatürkçü Düşünce Derneği Babaeski Şube Başkanı Binnur Güdücüler, Kurban Bayramı ve Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Güdücüler mesajında, bayramın uluslararası barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilediğini belirterek, şunları söyledi:  “Kurban Bayramının ulusumuza ülkemize dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. sevdiklerinizle, ailenizle, sağlıklı sevgi dolu bayram geçirmenizi dilerim. Bayramınızı ve Babalar gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum.”

94 yaşındaki ninenin dramı...Sosyal medyada paylaşıldı, konuk evine kaldırıldı 94 yaşındaki ninenin dramı...Sosyal medyada paylaşıldı, konuk evine kaldırıldı

Atatürkçü Düşünce Derneği Babaeski Şube Başkanı Binnur Güdücüler'in bayram mesajı ve dernek faaliyetleri hakkındaki açıklamaları, ilçe sakinleri tarafından olumlu karşılandı. Güdücüler'in, bayram ve Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı bu mesaj, derneğin ilçedeki etkinliklerine ve Atatürkçü ideallere bağlılığını bir kez daha ortaya koydu.

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay