Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye, seçimler sebebiyle oluşan gerilimli atmosferi süratle geride bırakmalı” Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye, seçimler sebebiyle oluşan gerilimli atmosferi süratle geride bırakmalı”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Büyükkarıstıran Beldesi'nde Pazar günü yapılacak olan Belediye Başkanlığı Seçimleri için partililerle birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Vekil Gündoğdu, yaptığı açıklamada, ‘’Büyükkarıstıran Beldemizde Pazar günü yapılacak olan Belediye Başkanlığı Seçimlerine partililerimiz ile birlikte yorulmadan, yılmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ertuğrul Çamlıca Başkanımız yeniden Belediye Başkanı olacak ve CHP Bayrağını Büyükkarıstıran Belediyesi’nden indirmeyeceğiz.’’ dedi.

Seçim öncesinde yapılan çalışmaların önemine vurgu yapan Milletvekili Gündoğdu, halkın tercihlerine saygı duyacaklarını ve demokratik süreçte herkesin iradesine saygı göstereceklerini ifade etti. Büyükkarıstıran'ın geleceği için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Gündoğdu, partisinin adayı Ertuğrul Çamlıca'nın beldede önemli hizmetlere imza attığını ve bu hizmetlerin devamını sağlamak için destek istediklerini belirtti.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner