CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli'deki yerel seçim saha çalışmaları hakkında bir basın açıklaması yaptı. Gündoğdu, açıklamasında Cumhuriyet'in ışığı altında bir araya geldiklerini ve tek yürek olduklarını belirtti.

K2

Vekil Gündoğdu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kırklareli sokaklarında bizler, Mustafa Kemal’in izinde laik Cumhuriyetin ışığı altında birleştik, bir araya geldik, tek yürek olduk. Güzel şehrimin kalpleri güzel, gözleri ışıldayan insanları bize güç verdi.

Bizlerde söz veriyoruz; halkın gücünü halk için halkla birlikte daha güzel yarınlar için seferber edeceğiz.

Bu doğrultuda saha çalışmalarımız kapsamında;

27 Mart 2024 Çarşamba günü Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu ile birlikte esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ettik, desteklerinden dolayı esnaf arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Aynı gün akşamı Karakaş Mahallesinde coşkulu bir kalabalıkla birlikte muhteşem bir yürüyüş geçekleştirdik.

28 Mart 2024 Perşembe günü Kavaklı Beldemizi ziyaret ederek coşkulu, kararlı ve kazanma azmi yükselmiş hemşehrilerimizle birlikte olduk.

Yerel Seçim Sonuçları Değerlendirildi Yerel Seçim Sonuçları Değerlendirildi

Daha sonra akşam saatlerinde Bademlik Mahallesinde muhteşem yürüyüşlerimize bir yenisini daha ekledik.

29 Mart 2024 Cuma günü ise araçlarımızla muhteşem dayanışmamızla, coşkumuzla Kırklareli sokaklarında, caddelerinde olacağız.

Kırklareli kararını vermiş, Kırklareli halkı Cumhuriyetin ışığı sönmesin istiyor, Kırklareli halkı aydınlık yarınlar istiyor,

Kırklareli halkı halkçı belediyecilik istiyor.”

Haber: Hacı Murat Taner