AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı İl İstişare Toplantıları Yapıldı AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı İl İstişare Toplantıları Yapıldı

CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları, eğitim emekçilerinin değerini vurgulamak ve onları desteklemek amacıyla önemli bir adım attı. Eğitim-Sen ve Eğitim İş Sen'in Dingiloğlu Parkı'nda düzenlediği basın açıklamasına katılan Kadın Kolları üyeleri, eğitim çalışanlarının maruz kaldığı olumsuz yaklaşımlara karşı bir duruş sergiledi. Eğitim emekçilerinin değersizleştirilmesine karşı bir tepki olarak gerçekleştirilen bu etkinlik, eğitim camiasının birlik ve dayanışma içinde olduğunu gösterdi. CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı ve üyeleri, eğitim alanında yaşanan sorunlara dikkat çekerek, bu sorunların çözümü için adımlar atmaya devam edeceklerini belirttiler.

CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Eğitim emekçisini değersizleştiren, itibarsızlaştıran, açık hedef haline getiren yaklaşım ve uygulamalara karşı dur demek için Eğitim-Sen ve Eğitim İş Sen’in Dingiloğlu Parkındaki basın açıklamasına katıldık”

haber: H. Murat Taner