Kırklareli Fen Lisesi, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde önemli bir etkinliğe imza attı. Okul Aile Birliği Başkanı Burcu Çelebi, Okul Aile Birliği üyesi Mürvet Karahan, Beden Eğitimi öğretmeni Serap Gümüşoğlu ve 11. sınıf öğrencileri, çevre temizliği ve değişim için bir araya geldi. “Çevreni Temiz Tut, Değişim İçin İlk Adımı At” sloganıyla düzenlenen etkinlik, okul bahçesinden başlayarak gerçekleştirildi. Öğrenciler, çevre bilincini artırmak ve temiz bir çevre için farkındalık oluşturmak amacıyla yoğun katılım gösterdi. Bu anlamlı etkinlik, okulun sosyal sorumluluk bilincinin bir göstergesi olarak ön plana çıktı.
“Çevreni Temiz Tut, Değişim İçin İlk Adımı At” etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür eden okul idaresi şu ifadelere yer verdi; “Etkinliğin düzenlenmesinde ve uygulanmasında görev alan öğrencilerimize, öğretmenimize ve Okul Aile Birliği üyelerine teşekkür ederiz.  Çevreni temiz tut, değişim için ilk adımı at. Dünyanın bize değil bizim dünyaya ihtiyacımız var.  Çöp toplamak görevimiz değilse de, çöp atmamak sorumluluğumuzdur.  Dünya ortak evimiz, geleceğin için sende bir adım at”

Haber: H. Murat Taner 

AREL KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM KONUSUNDA EYLEME GEÇTİ AREL KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM KONUSUNDA EYLEME GEÇTİ

Snapinsta.app 442171485 965990771824825 2259969841918539972 N 1080