Kırklareli Genç İHH, bu hafta yapılan bir etkinlikle topluma yönelik anlamlı bir hizmet gerçekleştirdi. Genç İHH'nın gönüllüleri, camilerde teravih namazı kılan çocukların ayakkabılarına hediye paketleri bırakarak onları sevindirdi.

Bu güzel jest, İHH'nın toplum nezdindeki yardımseverliğini ve duyarlılığını bir kez daha ortaya koydu. Camilerde teravih namazını kılan çocukların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Kırklareli Genç İHH, onlara moral vermek ve sevinçlerine ortak olmak amacıyla bu özel etkinliği gerçekleştirdi.

Snapinsta.app 434760868 18298663798159192 1363005973504093819 N 1080

Hediye paketlerinin içeriği ise gönüllülerin özverili çalışmalarıyla titizlikle belirlendi. Çocukların ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan hediyeler, onların yüzlerinde tebessüm oluşturmayı hedefledi. Bu sayede, sadece maddi anlamda değil, manevi olarak da destek olmak isteyen Genç İHH, toplumda birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmeyi amaçladı.

Bu tür etkinlikler, toplumda dayanışma ve yardımlaşma kültürünün güçlenmesine katkı sağlayarak, insanların birbirlerine destek olma duygularını pekiştirir. Kırklareli Genç İHH, bu etkinlikle insanların bir araya gelerek güzel ve anlamlı bir amaç uğruna harekete geçebileceklerini gösterdi.

Dernek Yönetiminden Özalp’e Tebrik Ziyareti Dernek Yönetiminden Özalp’e Tebrik Ziyareti

Haber: Arzu Dursun Atay