Büyükmandıra Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen, belde sakinlerinden Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Sırma Erdi’nin "Güneşe Tapan Vampir" isimli ikinci kitabının basımını ve satışa sunulmasını büyük bir gururla duyurdu. Başkan Çölgeçen, genç yazarı belediyede ağırlayarak başarılarını kutladı ve kendisine teşekkür etti.

Başkan Çölgeçen, "Beldemiz Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Sırma Erdi'nin 'Güneşe Tapan Vampir' isimli 2. kitabının basımı yapılarak satışa sunulmuştur. Belediyemizi ziyareti ve kitap hediyesi için Sırma Erdi'ye teşekkür ediyor, yaşı küçük, başarısı büyük çalışkan yazarımız Sırma Erdi'yi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Merve Özbey binlerce kişiyi alanda bırakarak şehri terk etti Merve Özbey binlerce kişiyi alanda bırakarak şehri terk etti

Genç yaşta gösterdiği yazarlık yeteneği ve azmi ile dikkat çeken Sırma Erdi, ilk kitabından sonra ikinci kitabıyla da edebiyat dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor. "Güneşe Tapan Vampir" isimli eseri ile okurlarına farklı ve heyecan dolu bir hikaye sunan Sırma Erdi, genç nesillere de ilham kaynağı oluyor.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner