Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrah Yüksel Babuşcu, Pehlivanköy Belediyesi'ni ziyaret ederek, ilçedeki spor ve gençlik faaliyetlerini geliştirmeye yönelik işbirliği ve projeleri görüşmek üzere bir araya geldi. Ziyarette, ilçenin spor altyapısını güçlendirecek ve gençlerin sosyal ve sportif etkinliklere katılımını teşvik edecek çeşitli yatırım ve projeler ele alındı.

Müdür Babuşcu, ziyaret sırasında belediye yetkilileriyle bir araya gelerek, ilçenin spor ve gençlik alanlarında ihtiyaç duyulan gelişmeleri değerlendirdi. Belediye Başkanı Gündüz Hoşgör, Müdür Babuşcu'ya nazik ziyareti ve ilçeye olan ilgisi için teşekkürlerini iletti.

Türkiye Kupası Finalini hakem Ali Şansalan yönetecek Türkiye Kupası Finalini hakem Ali Şansalan yönetecek

Pehlivanköy Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan spor tesisleri, gençlik merkezleri ve spor okulları gibi projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, gençlerin sosyal ve sportif aktivitelere katılımını artırmak amacıyla düzenlenecek etkinlikler ve kurslar da masaya yatırıldı.

Başkan Hoşgör, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrah Yüksel Babuşcu İle İlçemize Kazandırmak ve yapmak İstediğimiz yatırım ve projeler hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Kendisine ilçemize olan ilgisi ve desteği için teşekkür ediyorum.”

Haber: Arzu Dursun Atay