Kırklareli'nin önde gelen oto yıkama merkezi Starwash, Ramazan Bayramı öncesinde büyük bir yoğunlukla karşı karşıya. Kırklareli'de araç sahiplerinin vazgeçilmezi haline gelen Starwash, bayram öncesinde hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Doğanın Eşsiz Armağanı: Gökkuşağı Doğanın Eşsiz Armağanı: Gökkuşağı

Starwash'ın işletme sahibi Alper Güzelocak ve ekibi, bayram öncesi artan talebe karşılık vermek için gece gündüz demeden çalışıyor. Otomobillerin parıldayan temizliğiyle tanınan Starwash, müşterilerine kaliteli hizmet sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha gösteriyor.

Bayram tatili öncesi araçlarını temizlemek isteyen Kırklarelili vatandaşlar, Starwash'ın kapısını çalmaya devam ediyor. İşletme sahibi Alper Güzelocak, yoğunluğa rağmen müşterilere en iyi hizmeti sunmak adına ekibiyle birlikte özverili bir şekilde çalışıyor.

Güzelocak, "Müşterilerimizin araçlarına özen gösteriyor, onları en iyi şekilde temizlemek için elimizden geleni yapıyoruz. Ramazan Bayramı öncesinde yoğun bir talep var ancak biz hazırız. Müşterilerimize temiz ve parıldayan araçlarını teslim etmek için gece gündüz çalışıyoruz." dedi.

Starwash'ın titizlikle yürüttüğü çalışmalar, Kırklareli'ndeki araç sahipleri tarafından takdirle karşılanıyor. İşletme sahibi Güzelocak, müşterilerine ve Kırklarelili vatandaşlara iyi bayramlar dileyerek bayram öncesinde sevgi ve saygılarını iletiyor.

 Haber: Hacı Murat Taner