Üsküp beldesinde seçim hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Üsküp Belediye Başkan Adayı Halil Çallı, beldenin Cevatpaşa Mahallesi'nde bulunan Oran Kıraathanesi'nde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Arı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Arı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Seçimlere sayılı günler kala gerçekleştirilen buluşmaya katılım oldukça yoğundu. Vatandaşlar, Çallı'nın projelerini ve vaatlerini dinlemek için kıraathaneyi ve meydanı doldurdu. Program sırasında Çallı, vatandaşlara belediye başkanlığı döneminde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri ve vaatlerini detaylı bir şekilde aktardı. Özellikle mevcut belediye yönetiminin başlattığı ancak tamamlanmamış projelerin üzerinde durarak, seçilmesi durumunda bu projeleri tamamlayacaklarının altını çizdi.

Çallı, beldenin gelir getiren projelerden yoksun olduğunu vurgulayarak, belde ekonomisini canlandırmak için çeşitli projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini ifade etti. Bu projelerin beldeye gelir sağlayarak istihdam oluşturacağını ve bölgenin kalkınmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Buluşmada, Çallı'nın öncelikli olarak Üsküp beldesinin çeşitli sorunlarına çözüm getirecek projelerinden bahsedildi. Eğitimden sağlığa, altyapı çalışmalarından çevre düzenlemelerine kadar birçok konuda vaatlerini dile getiren Çallı, Üsküp’ün değişime hazır olduğunu vurguladı.

Haber: H. Murat Taner