Beylikdüzü merkezde bulunan Balıkçı Kenan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’nde yüzlerce anneye balık ekmek ve içecek dağıtıldı. Çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir gün geçiren anneler Balıkçı Kenan Balcı’ya teşekkür etti. 13 Mayıs saat 12.00-17.00 arası balık ekmek ikramı devam edecek

13 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜDE ÜCRETSİZ BALIK EKMEK İKRAM EDİLECEK

Yüzlerce anne Balıkçı Kenan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’nde buluştu. Anneler Günü dolayısıyla iki gün boyunca annelere balık ekmek ikram eden Balıkçı Kenan Balcı güne özel açıklamalarda bulundu. Anneler bizim başımızın tacı ifadesini kullanan Balcı, “12 Mayıs günü annelerimize balık ekmek ve içecek ikram ettik. 13 Mayıs günü de saat 12.00-17.00 arası ikramlarımız devam edecek. Onların hakkını asla ödeyemeyiz. Onlar bizim başımızın tacı. Bizde onların gününde elimizden geldiği kadar onların yanında durduğumuzu hissettirmek istedik” ifadesini kullandı.
Bk3 D D D
ANNELERİMİZİN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ

Balıkçı Kenan olarak tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum diyen Balcı, “Annelerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Annelerimizin kıymetini bilelim. Ben annemi çok özledim. Ama sarılıp özlemimi gideremiyorum. Edirne’den Kars’a bütün annelerimizi tesisimize bekliyorum. Türkiye Deniz Canlıları Müzesi 13 Mayıs Pazartesi günü de annelere hizmet edecektir” dedi.

Babaeski’de Yapılacak Çalışmalar Görüşüldü Babaeski’de Yapılacak Çalışmalar Görüşüldü

Bk6 D D
SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRRI BALIKTA

Balıklar hakkında da bilgi veren Balcı, “Balık anne sütünden sonra yıpranan dokuları onaran tek besin kaynağıdır. Mutlaka haftada iki gün balık yiyelim. Sağlıklı yaşamın sırrı balıkta. Balık, içinde katkı maddesi olmadan tek besin kaynağı. Doğal ilaç. Özellikle çocuklarımıza ve yaşlılarımıza mutlaka balık tüketmelerini tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.