Bakan Özhaseki: “İstanbul’da 14 tane konutu tedbir amaçlı boşalttık” Bakan Özhaseki: “İstanbul’da 14 tane konutu tedbir amaçlı boşalttık”

Kırklareli Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Serkan Karakaya, dernek üyesi Münir Temel'in daveti üzerine düzenlenen özel iftar programına katıldı. Bu anlamlı birliktelik, dostluk ve dayanışmanın güzel bir örneğini sergiledi.

Dernek üyesi Münir Temel'in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar daveti, dernek başkanı Serkan Karakaya'nın katılımıyla daha da anlam kazandı. Başkan Karakaya, davet boyunca samimi sohbetlere katıldı ve birlikte güzel bir akşam geçirdi. İftar programı, dualar eşliğinde orucun açılmasıyla birlikte devam etti. Karakaya, davetin ev sahibi Münir Temel'in samimi misafirperverliğiyle karşılanarak, Ramazan ayının manevi değerlerini yaşama fırsatı buldu.

Kırklareli Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan açıklamada, ‘’Bu akşam iftar davetlisi olarak Dernek Başkanımız Sn. Serkan Karakaya, dernek üyemiz Sn. Münir Temel abimizin misafiri oldu. Kendilerine misafirperverliği için teşekkür ediyoruz.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber: Arzu Dursun Atay