Türkiye’nin en büyük barajının yapıldığı ilçede, iktidar baraj altında kaldı Türkiye’nin en büyük barajının yapıldığı ilçede, iktidar baraj altında kaldı

Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı Uğurcan Özer, Demirköy ilçesinde gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katılarak, MHP Demirköy Belediye Başkan Adayı Muhlis Yavuz'u ve seçim irtibat bürosunu ziyaret etti. Ziyaret sırasında MHP ilçe başkanı Engin Üresin ve beraberindeki heyetle bir araya gelen Özer, Demirköy için canla başla çalışacaklarını ifade etti. Özer, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Demirköy için canla başla. MHP Demirköy Belediye Başkan Adayımızı ve seçim irtibat büromuzu ziyaret ederek, adayımız Muhlis Yavuz, MHP ilçe başkanımız Engin Üresin ve heyetimiz ile birlikte seçim çalışmalarına katıldık."

Seçim sürecinde adaylarına ve partisine destek olmak amacıyla Demirköy'e yapılan bu ziyaret, Ülkü Ocakları'nın seçim sürecindeki aktif rolünü gösteriyor. Özer, Demirköy ilçesindeki seçim stratejileri hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, seçim ekibine moral verdi ve çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: Arzu Dursun Atay