Minikler Antarktika Kıtasını Keşfetti Minikler Antarktika Kıtasını Keşfetti

 Kırklareli Üniversitesi, 4. Uluslararası Fen Bilimleri, Mühendislik ve Malzeme Teknolojileri Konferansı'nı (NEM2024), 12-14 Eylül 2024 tarihlerinde İğneada Resort Hotel Kırklareli’nde düzenleyecektir. Konferans, uluslararası doçentlik, akademik atama ve yükseltme kriterlerini sağlamaktadır. Bildiri kabulleri hakem komitesi tarafından değerlendirilecek olup, sunumlar İngilizce hazırlanıp Türkçe sunulabilecektir. Detaylar için nem2024.klu.edu.tr adresi ziyaret edilebilir.

4. Uluslararası Fen Bilimleri, Mühendislik ve Malzeme Teknolojileri Konferansı hakkında yapılan detaylı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “"4. Uluslararası Fen Bilimleri, Mühendislik ve Malzeme Teknolojileri Konferansı (4th International Natural Science, Engineering and Material Technologies Conference-NEM2024), 12-14 Eylül 2024 tarihlerinde İğneada Resort Hotel Kırklareli’nde düzenlenecektir. NEM 2024; Doçentlik, Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlayan Uluslararası bir konferanstır. Konferans dili İngilizcedir.

Sözlü sunumlar İngilizce hazırlanıp, Türkçe sunulabilir. Başvuru yapan katılımcıların bildirileri konferans hakem komitesi tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacaktır. Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır. Konferansa başvuru yapmak isteyen katılımcılar, konferans katılımı ve sunumlar ile ilgili detayları nem2024.klu.edu.tr adresinden öğrenebilirler.

ÖNEMLİ TARİHLER

Konferans Tarihi: 12-14 Eylül 2024

Son Özet Gönderme Tarihi: 30 Ağustos 2024

 Erken Kayıt İçin Son Tarih: 10 Ağustos 2024"

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: H. Murat Taner