Lüleburgaz Belediyesi Başkan Yardımcısı Ceyhun Akgöl, Büklüm ve Doğuş Caddesi kesişimindeki içme suyu hattında gerçekleştirilen onarım çalışmalarını yerinde takip etti. Belediye ekiplerinin koordineli bir şekilde yürüttüğü çalışmaları inceleyen Başkan Yardımcısı Akgöl, onarımın tamamlanmasının ardından bozulan asfaltın da eski haline getirileceğini belirtti.

Kırklareli Belediyesi'nden Festival İçin Ek Ulaşım Müjdesi Kırklareli Belediyesi'nden Festival İçin Ek Ulaşım Müjdesi

İçme suyu hattındaki onarım çalışmalarının, şehrin altyapısını güçlendirmek ve su kesintilerini önlemek amacıyla gerçekleştirildiği ifade edildi. Başkan Yardımcısı Akgöl, belediye ekiplerinin özverili çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirerek, hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

Lüleburgaz Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ‘’Belediye Başkan Yardımcımız Ceyhun Akgöl, Büklüm ile Doğuş Caddesi kesişimindeki içme suyu hattında gerçekleştirilen onarım çalışmalarını yerinde takip etti. Ekiplerimizin koordineli bir şekilde gerçekleştirdiği çalışma sonucunda bozulan asfalt da eski haline getirilecek.’’ ifadelerine yer verildi.

Haber: H. Murat Taner