Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kurban Bayramı münasebetiyle anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Vali Ekici, Asrın Felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat depremlerinden etkilenerek Kırklareli'nde ikamet eden Yıldız ailesini ziyaret etti ve bayramlarını kutladı.

21 yaşındaki müzik tutkunu kanser hastasına arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı 21 yaşındaki müzik tutkunu kanser hastasına arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı

Vali Ekici, ziyarette Yıldız ailesinin bayramını tebrik ederek, onların istek ve ihtiyaçlarını dinledi. Vali Ekici, "Yaralarımızı birlikte sarıyoruz. Birlik ve beraberlikle nice bayramlara ulaşacağız" dedi. Ziyaret sırasında aileye moral veren Vali Ekici, devletin ve milletin her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Kırklareli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, ‘’Kurban Bayramı münasebetiyle Asrın Felaketi 6 Şubat depremlerinden etkilenerek ilimizde ikamet eden depremzede Yıldız ailemizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Ailemizin isteklerini dinledik. Yaralarımızı birlikte sarıyoruz. Birlik ve beraberlikle nice bayramlara.’’ İfadeleri yer aldı.

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay