Vize Belediyesi, ilçenin önemli bir ihtiyacı olan 100. Yıl Sosyal Tesisleri'nin inşaat çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Toplamda 1000 metrekarelik bir kapalı alana ve 1000 metrekarelik bir açık alana sahip olacak olan tesis, 1500 kişilik bir kapasiteye sahip olacak.

Yapım çalışmaları kapsamında, modern mimari ve kullanışlılık açısından titizlikle planlanan tesis, Vize ilçesine önemli bir sosyal ve kültürel merkez kazandıracak. Kapalı ve açık alanlarıyla geniş bir kullanım alanı sunacak olan tesis, çeşitli etkinliklere ve toplumsal faaliyetlere ev sahipliği yapacak.

Öğrenciler, belediyenin minibüs zammına karşı eylem başlattı Öğrenciler, belediyenin minibüs zammına karşı eylem başlattı

Vize Belediyesi, 100. Yıl Sosyal Tesisleri'nin tamamlanmasıyla ilçenin sosyal yaşamına önemli katkılar sağlanacağını belirtti. Yapılan açıklamada, ‘’Vizemiz için büyük bir ihtiyaç halinde olan 100. Yıl Sosyal Tesisleri ile ilçemize 1000 m2 kapalı alan, 1000 m2 açık alan üzerinde 1500 kişi kapasiteli tesisin yapım çalışmaları devam ediyor.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber: Arzu Dursun Atay