Ahmetbey Belediye Başkanı ve aynı zamanda Başkan Adayı olan Mustafa Altıntaş, yerel seçim çalışmaları çerçevesinde beldede aktif bir şekilde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamnda Altıntaş, Metin Türkkan ve H. İbrahim Sönmez'e ait kahvehanelerde esnaf  ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti

Altıntaş, halkın beklentilerini dinleyerek, beldede gerçekleştirmeyi planladığı projeleri anlattı. Halkın sorunlarını ve taleplerini dikkate alarak hazırladığı projelerle ilgili esnaf ve vatandaşların görüşlerini aldı. Altıntaş, bu projelerin Ahmetbey'in daha yaşanabilir bir yer haline gelmesine katkı sağlayacağını ifade etti.

Altıntaş, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, ‘’Bu akşam beldemizin kıymetli esnafları, Metin Türkkan ve H. İbrahim Sönmez'e ait kahvehanelerde komşularımızla bir aradaydık. İlgi ve samimiyetleri sebebiyle komşularımıza, güzel ev sahiplikleri için esnaflarımıza teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Haber: H. Murat Taner