Lüleburgaz Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı haftası kapsamında düzenlediği Gençlik Haftası etkinlikleriyle gençleri spora teşvik etmeye devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen Gençlik Haftası Kort Tenisi ve Gençlik Haftası Satranç Şenliği'nde yer alan sporculara ödüller verildi. Etkinliklerde dereceye giren sporcular, madalya ve kupalarını Lüleburgaz Belediyesi yetkililerinden aldılar. Belediye yetkilileri, sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederken, etkinliklere katılan tüm gençlere teşekkür etti.

Lüleburgaz Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ‘’19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı haftası çerçevesinde gerçekleştirilen Gençlik Haftası Kort Tenisi ile Gençlik Haftası Satranç Şenliği'nde yer alan sporculara madalya ve kupaları verildi. Tüm sporcularımıza teşekkür ederiz.’’ ifadelerine yer verildi.

Galatasaray camiası, UEFA Kupası'nın yıl dönümünde Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’nde buluştu Galatasaray camiası, UEFA Kupası'nın yıl dönümünde Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’nde buluştu

Haber: H. Murat Taner