Kavaklı Belediye Başkanı Ufuk İn, Anneler Günü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan İn, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olarak nitelendirdiği annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Kent Konseyi, İl Risk Azaltma Planı Çalışmalarını Hızlandırıyor Kent Konseyi, İl Risk Azaltma Planı Çalışmalarını Hızlandırıyor

Başkan İn, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin, anne adaylarının ve annelik duygusunu yüreğinde taşıyan tüm kadınların bu özel gününü kutladı ve onlara sevgi ve saygılarını sundu. Bu özel günde annelerin sevgisini, fedakarlığını ve özverisini bir kez daha hatırlayarak, onlara olan saygı ve sevgiyi bir kez daha dile getiren Başkan İn, tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü'nü içtenlikle kutladı.

Başkan İn, yayımladığı mesajda şu ifadeleri kullandı; ‘’Merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan başta şehit annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haber: Arzu Dursun Atay