Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun, değerli öğrencilere, velilere ve meslektaşlara hitaben bir Kurban Bayramı mesajı yayınladı. Özefsun mesajında, birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın önemine vurgu yaparak, bayramın paylaşma ve sevgiyle dolu bir zaman olduğunu belirtti.

Öğrencilerin karne sevinciyle yaz tatiline girdiği bu günlerde güvenli ve sağlıklı bir bayram geçirmelerini temenni eden Özefsun, öğrencilerin eğitim hayatlarındaki başarılarıyla gurur duyduklarını ifade etti. Velilere ve meslektaşlara da huzur, sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmeleri dileğinde bulunan Özefsun, Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, sevgi ve hoşgörü getirmesini temenni etti.

Müdür Özefsun, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Değerli Öğrencilerimiz, Velilerimiz ve Kıymetli Meslektaşlarımız, Birlik, beraberlik ve güzellikleri içerisinde barındıran Mübarek Kurban Bayramı'na bir kez daha kavuşmanın huzuru içerisinde olduğumuz bu günlerde yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerini bir kez daha yaşayacağız. Kurban Bayramı, yalnızca dini bir vecibe olmanın ötesinde, paylaşmanın ve sevginin pekiştiği, aile bağlarının güçlendiği özel bir zaman dilimidir.

Ataşehir'de evden çıkmayan kiracı engelli ev sahibinden çıkmak için 300 bin lira istedi Ataşehir'de evden çıkmayan kiracı engelli ev sahibinden çıkmak için 300 bin lira istedi

Karne sevinci yaşayarak yaz tatiline kavuşan öğrencilerimizin de bu bayramda sevdikleri ile birlikte güvenli ve sağlıklı bir şekilde vakit geçirmelerini temenni ederim. Bilmelisiniz ki, eğitim hayatınızda gösterdiğiniz azim ve gayret, biz eğitimciler için büyük bir gurur kaynağıdır. Bu bayramın, sizlere yeni bir enerji kazandırmasını diliyorum.

Sevgili Velilerimiz ve Meslektaşlarımız, sizlerin de bu bayramda huzur, sağlık ve mutluluk içinde sevdiklerinizle birlikte olmanızı dilerim. Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, sevgi ve hoşgörü getirmesini temenni eder, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.”

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay