Volkan Can’dan Başkan Ateş’e Ziyaret Volkan Can’dan Başkan Ateş’e Ziyaret

Kofçaz Kaymakamı Onur Bektaş, Aziz Milletimizin ve tüm Kofçazlı hemşerilerin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ederek, sağlıklı ve mutlu bayramlar diledi. Toplumsal dayanışmanın önemini vurgulayan Bektaş, bayramların insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren anlamlı günler olduğunu belirtti. Birlik ve beraberliğimizi simgeleyen bayram değerlerine sahip çıkmanın ortak sorumlulukları olduğunu ifade eden Bektaş, “Aziz Milletimizin ve tüm Kofçazlı hemşerilerimizin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah'tan temenni ediyorum.

Millet olarak toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan ayını geride bırakırken, sevginin ve hoşgörünün ifadesi olan Ramazan Bayramını karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günlerdir. Karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularının arttığı bayramlar, birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında gelmektedir. Milletimizin köklü tarihinden ve zengin kültüründen aldığı bu değerlere sahip çıkarak geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur. Toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli ve bu anlamlı günleri ruhuna uygun şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm Kofçazlı hemşerilerimizin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah'tan temenni ediyorum” dedi.

Haber:  Hacı Murat Taner