Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pınarhisar Belediye Başkan Adayı Alper Özer, seçim kampanyası kapsamında Pınarhisarlıları seçim bürosunda buluşmaya davet ediyor. Özer, bu akşam saat 21:00'de seçim bürosunda halkla bir araya gelecek ve Balıklı mevkii Sabri Dikkulak Kahvesi’ne büyük Pınarhisar yürüyüşünü gerçekleştirecek.

Pınarhisarlıların katılımını bekledikleri etkinlikte, Alper Özer'in belediye başkanlığı için projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verilmesi, halkın sorularını dinlemesi ve görüş alışverişinde bulunması planlanıyor. Özer, Pınarhisar halkının desteğini ve katılımını beklediğini vurgulayarak, ilçenin daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yer haline gelmesi için birlikte hareket etme çağrısı yapıyor. Özer yaptığı açıklamada, ‘’Bu akşam saat 21:00’de seçim büromuzda toplanıyor ve büyük Pınarhisar yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti

Haber: Arzu Dursun Atay