Türk Yerel Hiz-Sen İstanbul Şube Başkanı Oğuzhan Çoban, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Başkan Bayram'a tekrar (4. Dönem) seçilmesinden dolayı tebriklerini ileten Çoban, bir dizi konuda görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette dikkat çeken nokta, Şube Başkanı Çoban'ın Başkan Bayram'a yönelik olumlu bir adım attı. Sosyal Denge Sözleşmesi imzalanarak, memurlara %300 zam sözü verildi. Bu adım, memurlar arasında sevinçle karşılandı ve olumlu yankı uyandırdı. Türk Yerel Hiz-Sen İstanbul Şube Başkanı Oğuzhan Çoban’ın ziyaret hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Çakıllı Belediye Başkanlığına tekrar (4. Dönem) seçilen Sn. Mehmet Bayram’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk ve Başkanımızla Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladık, Memurlarımıza %300 zam hayırlı olsun. Başkanımıza ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Başkan Bayram, Şube Başkanı Çoban'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işbirliği ve dayanışma mesajları verdi. Ayrıca, belediye hizmetlerinin daha da geliştirilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Çoban, ziyaretin sonunda Başkan Bayram'a ilgisinden dolayı teşekkür ederek, yeni dönemde başarılar diledi.

Öğrenciler, belediyenin minibüs zammına karşı eylem başlattı Öğrenciler, belediyenin minibüs zammına karşı eylem başlattı

Haber: H. Murat Taner