Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti

AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı, parti ailesine yeni bir üye kazandırmanın mutluluğunu yaşadı. Belediye Başkan Adayları Murat Mahir Altan ve İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı'nın katılımıyla gerçekleştirilen üyelik işlemi, parti içindeki birlik ve dayanışmanın bir yansıması oldu.

Partiye yeni katılan Süha Yeşildağ'a hoş geldin dilekleri ileten teşkilat mensupları, partilerine katılan her yeni üyenin ailelerinin büyümesine katkı sağladığını ve bu birlikteliğin daha da güçlenmesine vesile olduğunu ifade ettiler. Yeni üyeye partilerine olan destekleri için teşekkür edilirken, birlikte başarılı ve güzel çalışmalara imza atma temennisi dile getirildi.

AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, ‘’AK Parti ailemiz büyümeye devam ediyor! Üyelik işlemini Belediye Başkan Adayımız Murat Mahir Altan ile İlçe Başkanımız Abdussamed Kayalı'nın gerçekleştirdiği Süha Yeşildağ'a hayırlı olsun diyor, teşekkür ediyoruz.’’ İfadelerine yer verildi.

Haber: H. Murat Taner