Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Lüleburgaz muhtarlarını makamında ağırladı. Muhtarlar, Gündoğdu'yu ziyaret ederek, bölgeye yönelik çalışmaları ve yerel sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret esnasında samimi ve sıcak bir atmosfer hakim oldu.

Milletvekili Gündoğdu, muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Lüleburgaz muhtarlarımız ziyaretçimizdi. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında, Lüleburgaz’ın sorunları, yerel yönetimlerin ihtiyaçları ve vatandaşların talepleri üzerine konuşuldu. Vekil Gündoğdu, muhtarların öneri ve taleplerini dikkatle dinledi ve bu konularda destek olacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ateşkes çağrılarına dahi kan dökerek karşılık veren bir şımarıklıkla karşı karşıya bulunuyoruz” Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ateşkes çağrılarına dahi kan dökerek karşılık veren bir şımarıklıkla karşı karşıya bulunuyoruz”

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner