Üsküp Belediye Başkanı Halil Çallı, Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Oktay Benli, Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi İsa Akbıyık ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyesi Hakan Istırman’ı makamında ağırladı. Ziyaret sırasında, Başkan Halil Çallı'ya görevinde başarılar dileyen konuklar, belediyenin çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Oktay Benli, Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi İsa Akbıyık ve CHP üyesi Hakan Istırman, Üsküp Belediyesi'nin yaptığı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi alarak, bölgeye katkı sağlayacak önerilerini paylaştılar. Belediye Başkanı Halil Çallı, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür ederek, belediyenin gelecekteki projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verdi.

‘’Önlemek Söndürmekten Daha Kolay’’ ‘’Önlemek Söndürmekten Daha Kolay’’

Ziyaret, samimi bir atmosferde gerçekleşirken, işbirliği ve dayanışmanın önemine vurgu yapıldı. Başkan Çallı, bu tür ziyaretlerin, belediyenin çalışmalarına moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirtti.

Üsküp Belediye Başkanlığı, bölgede sürdürülebilir gelişimi desteklemek ve halkın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarına devam ediyor. Başkan Çallı, ziyaretin sonunda konuklarına teşekkürlerini sunarak, işbirliğinin devam edeceğini ifade etti.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner